دوره MHLE چیست؟

این کلمه مخفف Ministry of Health Language Examination است که برای سنجش سطح زبان و مهارت زبان انگلیسی متقاضیان تحصیل در رشته های تخصصی پزشکی و پیرا پزشکی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی پزشکی داخل کشور و توسط وزارت بهداشت برگزار می شود. یعنی اگر قصد شرکت در مقطع دکترای تخصصی پزشکی را دارید، بایستی خود را برای شرکت در این آزمون و کسب حداقل نمره اعلامی آماده کنید.

 

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

مشکلی که بسیاری از پشت کنکوری های دکتری تخصصی و ارشد وزارت بهداشت دارند این است که چگونه می توان در مدت کم در آزمون MHLE به موفقیت رسید. اکثر داوطلبان در شرایط استرس خواندن همزمان سایر دروس برای کنکور هستند و از سوی دیگر استرس نمره زبان رهایشان نمی کند. ما برای این افراد دو راهکار داریم، راهکار خلاصه و میانبر، شرکت در کلاس آنلاین است. البته کلاس با استادی که سابقه تدریس چند ساله در زمینه آزمون MHLE را داشته باشد.

 

مزیت این دوره نسبت به دوره های مشابه چیه؟

مزیت منحصربفرد این دوره نسبت به بقیه دوره ها این هست که در مدت تقریبا دو هفته شخص داوطلب آمادگی کافی و لازم را برای شرکت در آزمون MHLE راکسب میکنند و اینکه کلاس خسته کننده نخواهد بود زیرا روزی تقریبا دو ساعت زمان برای یادگیری زبان وقت میگذارد و بهترین نتیجه را میگیرد.همچنین، این امکان برای شرکت کنندگان مهیاست تا با پرسیدن سوالات خود در انتهای کلاس، مشکلات خود در بحث های مختلف را با استاد درمیان بگذارند.

 

شرکت در دوره های کلاس آنلاین چه مزایایی دارد ؟

– صرفه جویی در زمان و هزینه
– دسترسی به آموزش های درجه یک از هر نقطه ی کشور
– مشاهده ی فیلم های کلاس برای چندین بار (بعد از اتمام کلاس هر روز، فردای همان روز فیلم کلاس انلاین شب گذشته برای شما ارسال خواهد شد
– امکان پرسیدن سوال خود از یکی از مجرب ترین مدرس زبان کشور

 

چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

با درک این قضیه که داوطلبان شهرستان دسترسی لازم به مدرسان برتر جهت آمادگی برای آزمون های زبان را ندارند، تصمیم گرفتیم تا با برگزاری کلاس های آنلاین شانس برابری به دانشجویان گرامی دهیم.علاوه بر این در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا و همه گیری؛ امکان برگزاری کلاس حضوری و حتی شرکت در کلاس حضوری میسر نیست لذا بهترین موقعیت استفاده از دوره های کلاس آنلاین می باشد که براحتی بدون اینکه هیچ گونه خطری شما را تهدید کند به کسب آموزش و مهارت در تست زنی آزمون MHLE بپردازید.

 

مدرس این دوره کیست؟

مدرس این دوره استاد حسام گودرزی مدرس برتر و نابغه زبان در سطح کشور و مبدع سریعترین روش یادگیری گرامر و درک مطلب و واژگان بدون نیاز به کتاب و کدینگ به روش ۱۵*۵۰

 

این دوره چقدر می تونه به موفقیت من در ازمون کمک کنه؟

چنانچه تمامی نکاتی که استاد در کلاس مطرح میکند را به خوبی فرابگیرید و بعد از آن تمرین کنید و در آزمون آزمایشی و دوره بعد آن یعنی تجزیه و تحللی وجمع بندی هم حضور داشته باشین و استفاده لازم را ببرید مسلما به موفقیت در آزمون خواهید رسید.

 

با ثبت نام در این دوره چه چیزی بدست می آورم ؟

با شرکت در این دوره آمادگی لازم برای شرکت در آزمون MHLE که در 10 مهرماه 99 برگزار می شود با بهترین و نابغه ترین مدرس زبان.

 

دوره MHLE به چه صورت برگزار میشه؟

این دوره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

 

نحوه دسترسی به کلاس آنلاین MHLE در موسسه آموزشی هیپوفیز چگونه است؟

کلاس های آنلاین در مجموعه ی ما با استفاده از سیستم اسکای روم برگزار می شود. به این ترتیب که به سادگی بعد از ثبت نام شما در دوره ی مورد نظرتان، می توانید با لینکی که ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس، پیامکی برای شما ارسال می شود که با کلیک بر روی آن و وارد کردن رمز عبور و نام کاربری که در پیامک برای شما ارسال شده است، وارد کلاس می شوید.

 

ایا می تونم ویدیو ضبط شده وبینار داشته باشم ؟

بله در پایان دوره فایل تدریس شده مدرس در اختیار شما قرار میگیرد.

 

 دوره MHLE چند ساعت هست و شامل چه مباحثی می باشد؟

این دوره 24 ساعت دوره آموزشی شامل دوره مقدماتی و پیشرفته و تست زنی آمادگی برای آزمون MHLE می باشد که در پایان دوره هم آزمون آزمایشی مشابه با آزمون اصلی برگزار می شود و روز بعد تجزیه و تحلیل آزمون و جمع بندی نهایی خواهد بود که مجموعا 28 ساعت می باشد.

 

هزینه این دوره چقدر هست؟

هزینه این دوره 290 هزار تومان می باشد و جلسه اول آن رایگان می باشد.

برای ثبت نام در دوره MHLE  فرم زیر را پر کنید