زمان-کنکور-ارشد-وزارت-بهداشت
زمان-کنکور-ارشد-وزارت-بهداشت

زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت

یکی از مهم ترین موضوعی که به دلایل شرایط پیش آمده دربین شما داوطلبان کنکوری چالش و سوال برانگیز شده است در رابطه با زمان نهایی برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت است.
براساس آخرین اخبار منتشر شده، با رعایت پروتکل های بهداشتی زمان آزمون ارشد پزشکی در روزهای 23 و 24 مردادماه 99 روز های پنج شنبه و جمعه می باشد.

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت

بعد از ثبت نام در کنکور ارشد وزارت بهداشت داوطلبان در صورت درست طی کردن مراحل ثبت نام باید کدرهگیری نهایی را دریافت کرده و یک هفته قبل از برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت  با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

توجه داشته باشید زمان دریافت کارت ورود به جلسه تمام اطلاعات به درستی در کارت ذکر شده باشد.

 

دفترچه آزمون ارشد وزارت بهداشت

اگر مایل هستید که با نمونه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت آشنا شوید و درصد موفقیت خود را در کنکور ارشد بالا ببرید پیشنهاد می کنم که از منوی بالای سایت به صفحه دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مراجعه کنید و با انتخاب رشته مورد نظر خود دفترچه سوالات و پاسخنامه تشریحی سوالات را دانلود کنید.

 

مشاوره آزمون ارشد وزارت بهداشت 

مشورت کردن در زندگی یکی از مواردی است که می تواند به موفقیت شما در زمینه های مختلف کمک کند.کنکور ارشد وزارت بهداشت هم جز مواردی است که برای شرکت در آن باید علاوه بر مطالعه دروس از یک فرد با تجربه که قبلا در آن زمینه موفق بوده مشورت بگیرید تا بتوانید با سرعت بیشتری پله های موفقیت را طی کنید و به نتیجه دلخواه خود در کنکور  برسید.

موسسه علمی هیپوفیز با همکاری اساتید با تجربه و رتبه برتر های کنکور سال های گذشته  همواره پاسخگوی سوالات شما دانشجویان گرامی در سراسر کشور می باشد شما می توانید با مراجعه به صفحه مشاوره هیپوفیز با یکی از بهترین اساتید و یا رتبه برتر های رشته خودتان برای مشاوره تحصیلی در ارتباط باشید.

آخرین اخبار مربوط به نحوه ثبت نام و زمان برگزاری آزمون را در اختیار شما قرار خواهد داد. در پایان موسسه علمی هیپوفیز برای تک تک شما داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 آرزوی موفقیت و  کامیابی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است