چرا باید دفترچه سوالات کنکور ارشد را مطالعه کنیم؟

دفترچه سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت رشته های پزشکی می تواند گزینه خوبی باشد تا دانشجویانی که می خواهند در کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنند با نمونه سوالات کنکور سال های گذشته آشنا شوند.

 

چه جوری می تونم دفترچه ارشد رشته های پزشکی را دانلود کنم ؟

هیپوفیز برای دسترسی راحت تر دانشجویان به نمونه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت  دفترچه های آزمون  ارشد رشته های پزشکی را جمع اوری کرده و در سایت خود قرار داده است .شما می توانید در این صفحه دفترچه سوالات کنکور ارشد رشته خود را  به همراه پاسخ نامه های آن ها دانلود کنید.

 

چه جوری می تونم اطلاعات کامل تری درباره رشته خودم داشته باشم؟

یکی از مهم ترین فعالیت ها و خدمات موسسه هیپوفیز کمک به دانشجویان هست که می خواهند در کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنند و به همین دلیل  بخش آشنایی با رشته های پزشکی  را در وبلاگ خود قرار داده است شما دانشجویان می توانید در پایین همین صفحه رشته خود را انتخاب کنید و دریخش  مربوط به رشته خود به صورت کامل با رشته خودتون  آشنا شوید و اطلاعات کافی درباره درامد و محیط کاری بعد از فارغ تحصیلی بدست آوردید.

 

چه جوری می تونم در زمان کرونا به بهترین منابع آموزشی درباره کنکور دسترسی داشته باشم ؟

یکی از مشکلاتی که همیشه دانشجویان در شهر های مختلف ایران با آن مواجه بودند عدم دسترسی به کلاس های کنکور است .

موسسه هیپوفیز برای حل این مشکل با همکاری بهترین اساتید و دانشجویان رتبه های برتر دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی ویدیو های آموزشی حل تشریحی کنکور کارشناسی ارشد رشته های پزشکی را تولید کرده و در این سایت قرار داده است تا همه دانشجویان در سراسر کشور بتوانند از بهترین منابع آموزشی برای کنکور ارشد خود استفاده کنند و درصد قبولی خود را در کنکور ارشد بالا ببرند.

 

چه جوری می تونم از یک فرد با تجربه برای شرکت در کنکور مشاوره بگیرم ؟

موسسه هیپوفیز در جهت رسالت آموزشی خود تصمیم دارد تا مرحله قبولی در کنکور در کنار دانشجویان باشد و به همین دلیل با همکاری اساتید با تجربه و دانشجویان رتبه برتر خدمات مشاوره ای کنکور ارشد وزارت بهداشت را به دانشجویان سراسر کشور ارائه می کند.

فهرست
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است