توضیحات برای برای اساتید و مشاوران

• صفحه اختصاصی اساتید :

شما به عنوان استاد، مدرس و مشاور ، در هیپوفیز یک صفحه و پروفایل اختصاصی خواهید داشت که در آن می‌توانید خودتان را به صورت کامل معرفی کنید. میتوانید رزومه و عکس خود را در آن بارگذاری کنید. حتی میتوانید ویدئویی از خود تهیه کرده و درآن به معرفی خود بپردازید و نمونه از این تدریسها یا کارهایتان را بارگزاری کنید. شما در این صفحه امکان بارگزاری هرچند تعداد ویدئوی آموزشی با قیمتهای مختلف هستید، همچنین کلاسهای آنلاین مختلف به همراه مشاوره و پشتیبانی فنی و همکاری پروژه ای را در این صفحه میتوانید داشته باشید. تمامی ارتباطات شما توسط ادمین های هیپوفیز انجام خواهد شد و شمافقط کافیست زمانهای خالی خود را به ادمین های گروه در آخر هفته بدهیدو در تایم خالی خود، کلاس خود را به راحتی شروع کنید.

• تدریس با قیمت دلخواه استاد:

در هیپوفیز این شما هستید که هزینه هر جلسه‌ی کلاس را تعیین می‌کنید. دانشجویان با در نظر گرفتن رزومه شما، میزان سابقه و کیفیت تدریس به شما اعتماد می‌کنند و تصمیم میگیرند که شما را به عنوان مدرس انتخاب کنند. البته میتوانید تخفیف برای تعداد جلسات بالاتر برای یک فرد هم ارایه دهید.

• برند سازی اساتید از جای جای کشور و دنیا:

اگر در یک شهر دور افتاده یا در یک کشور دیگر هستید و اگر به دانش و تدریس خودتان اعتماد دارید، هیپوفیز این امکان را به شما میدهد، بدون محدودیت مکانی، بتوانید خودتان را مطرح کنید و کلاسهای خودتان را به راحتی برگزار کنید.

• تدریس دروس مختلف ،ارایه مشاوره ها و نرم افزارهای مختلف:

شما به عنوان استاد در صورتی که در چند حوزه تبحر کافی دارید، و علاقمند به تدریس در حوزه های مختلفی هستید، در هیپوفیز هیچ محدودیتی نخواهید داشت و به راحتی میتوانید هم کلاسهای کنکوری برگزار کنید هم مشاوره بدهید، هم نرم افزار آموزش بدید و هم زبان تدریس کنید.

• تدریس در تایمهای اختصاصی خود استاد :

زمانهای آزاد برای تدریس را میتوانید به ادمین هیپوفیز اعلام نمایید تا در صفحه اختصاص تان نمایش داده شود. دانشجویان با مشاهده وبررسی آن زمانها قادر خواهند بود که کلاسهای خود را رزرو نمایند.

• تشکیل کلاسهای گروهی و وبینار:

در هیپوفیز میتوانید کلاسهای آنلاین چند نفره و چند ده نفره برگزار کنید. با این قابلیت چندین نفر خواهند توانست ثبت نام کرده و در تایم اختصاصی تعیین شده در کلاس شما حضور یابند.

• کلاس آفلاین و ویدئوی تدریس:

در هیپوفیز میتوانید ویدئویی از آموزش خود را تهیه نموده و فقط آن را برای فروش ارائه دهید. قیمت آن را خودتان انتخاب خواهید کرد و حتی میتوانید کلاس رفع اشکال آنلاین برای آن ویدئوها بگذارید.

• پشتیبانی 24 ساعته:

مجموعه هیپوفیز با کادر جوان و با انگیزه خود، 24 ساعته همراه شما اساتید گرامی خواهند بود و درصورتی که به هرمشکلی برخوردید و یا سوالی داشتید، کافیست با واتس اپ یا تلفن با ما در تماس باشید. تمامی کارهای وارد کردن اطلاعات شما، بارگزاری فایلها، زمانبندی کلاسها، و ایجاد و برگزاری کلاسها به عهده ادمینهای پرتلاش هیپوفیز خواهد بود.

• امکان تدریس از خارج از ایران:

هیپوفیز این امکان را به اساتید خارج ازکشور هم میدهد که کلاسهای خود را در هیپوفیزبرگزار نماید، حتی اساتید و مدرسانی که اکنون در ایران هستند ولی بعدا به خارج از کشور نقل مکان میکنند می توانند همچنان تدریسهای خود را بدون مشکل داشته باشند.

• تدریس آنلاین با بهترین کیفیت تصویر و صدا:

هیپوفیز از پلتفرم بسیار باکیفیت گوگل میت برای کلاس های آنلاین خود بهره می برد،که قابل مقایسه با سامانه های دیگر نیست، این سامانه از امکانات اصلی خود گوگل هست و با سرعتهای مختلف اینترنت آداپته بوده و نهایتا کیفیت بینظیری از کلاس آنلاین به دانشجویان ارایه میدهد. با این حال از ابزارهای کمکی دیگر نیز که سرعت بالاتری داشته باشند برای ایجاد این کلاسها استفاده خواهد شد. تمامی ایجاد کلاس و اطلاع رسانی آن به عهده هیپوفیز می باشد و اساتید و دانشجویان تنها با یک کلیک بر روی لینک وارد سامانه خواهند شد. این سامانه نیاز به نصب ندارد.

مراحل همکاری در هیپوفیز:

هیپوفیز یک پلتفرم آموزشی می باشد که از اساتید با تجربه در این حوزه دعوت به همکاری می نمایند . اگر تمایل دارید در هیپوفیز فعالیت تولید محتوای آموزشی انجام دهید موارد زیر را ارسال کنید.

    فهرست
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است